Geur
ingetogen, floraal, steenfruit
9,75 per fles
ingetogen, floraal, steenfruit
verfijnd, rond, aanhoudend
verfijnd, ingetogen, aanhoudend
Franse droge witte wijn met een fris en verfijnd aroma van citrus, appel en lichte eikenhouttonen. De smaak is vol, evenwichtig en fris. Fraaie wijn bij gepocheerde of gebakken vis.
Portugese droge witte wijn met een aroma van rijp geel fruit en florale nuances. De smaak is zacht, mild en friszuur. Lekker als aperitief of bij tapashapjes zoals olijven, kaas en gerookte zalm.
Verleidelijke, sappige witte wijn met aroma’s van peer, meloen, abrikoos en brioche. Zacht en vol van smaak met rijp geel fruit en milde zuren. De finale is elegant en soepel.
Verleidelijke, frisdroge witte wijn met geurnuances van perzik, meloen, limoenrasp en kamperfoelie. De smaak is vol en mooi sappig met rijp geel fruit en milde zuren. Lichte toast en amandelbitters in de soepele afdronk. Heerlijk bij antipasti, risotto met zeevruchten of pasta met roomsaus.
Elegante, Noord-Italiaanse droge witte wijn met een geurexpressie van witte bloemen, anijs, appel en peer. De smaak is vol, soepel en mooi sappig met een evenwichtige frisheid. Aanhoudende finale met nuances van toast en amandel.
Fruitige, soepele witte wijn met een geur van witte bloemen, appel, peer en anijs. Mooi sappig en soepel van smaak met rijp fruit en milde zuren in de elegante afdronk.
Fruitige droge witte wijn uit Italië met een fris aroma van rijpe peren. De smaak is sappig, zuiver en elegant. Prima als aperitief, maar ook goed te combineren met lichte voorgerechten en salades.
Geurige en opwekkende lichtzoete Riesling met een aroma van geel fruit (perzik) en florale nuances. De smaak zet sappig en rond in met een licht zoetje en eindigt fris en aromatisch.
Bijzondere witte wijn uit Alto-Adige op basis van weissburgunder, chardonnay, en sauvignon blanc, van de hand van topproducent Manincor.
Toegankelijke, droge witte wijn om te schenken bij de borrel, als aperitief en bij lichte gerechten met vis of witte asperges. Lichtgeel gekleurde, frisdroge witte wijn met een uitnodigende geur van rijpe peer, appel en toast.
Expressieve witte wijn met tonen van limoen, ananas en witte bloemen. Verleidelijk, levendig fris en verfijnd in smaak. Puur drinkgenot met bescheiden alcohol en subtiel zoetje in de finale. Ideaal om te drinken als aperitief en culinair multi-inzetbaar: van sushi en paté tot pittige, Aziatische gerechten.
Gastronomische, multi-inzetbare droge witte wijn. Subtiele geur van rijpe peer, perzik en groene kruiden. Frisdroog en mooi sappig. Milde, mondvullende wijn met een hartige bite in de finale. Bijvoorbeeld lekker bij salades met vis en gekruide groentegerechten.
Typisch Siciliaanse droge witte wijn. Fijn geurig, met nuances van fris geel fruit en iets citrus. De smaak zet sappig, vol en fris in en eindigt aromatisch en in balans.
Pittige droge witte wijn met fijne toastgeuren en rijpe appel en abrikoos in het aroma. De smaak zet sappig, fris in en ontwikkelt zich vol en aanhoudend met een lange afdronk.
Fraaie droge witte wijn met nuances van rijp geel fruit, meloen, amandel en licht eiken in de geur. De smaak zet fris en krachtig in en eindigt met een lange en sappige aromatische afdronk.